OBEC POCTE
NEVSEREMOS'!
Примітка щодо підтримки:

У більшості випадків запити підтримки стосуються конкретних ситуацій. Тому для їх вирішення будьте готові надати доступ суперадміна до Joomla чи akeebabackup проблемного сайту, щоби можна було відловлювати проблему на локалці.

NotifyArticleSubmit

thumb 3dcover with disc Сумісність: Joomla 2.5Joomla 3

NotifyArticleSubmit - отримуйте сповіщення на е-пошту, коли додано чи змінено статтю

Наявна документація актуальна для версій NotifyArticleSubmit 2.1.x. Для версії NotifyArticleSubmit 2.5.x документація готується.

Розширення відправляє електронну пошту, коли хтось додає / змінює статтю на вашому Joomla сайті. Відправка листів може бути обмежене за категоріями, ідентифікаторами статей, групами користувачів, певними користувачів. Можна ввімкнути відправку електронної пошти лише для змін, внесених лише певними користувачами чи групою. Чи навпаки, ввімкнути сповіщення лише для окремих статей, користувачів або груп користувачів.

Листи можуть містити інформацію про автора / редактор іменем, дату, назву статті, огляд вступу і / або огляд повного тексту (HTML перетворюється на текст у листі). Довільне тіло листа ще не підтримується.

Листи можуть містити посилання, що дозволяють переглядати статті на сайті та редагувати статті (треба увійти в сайт чи адмінку, щоби слідування за такими посиланнями мало сенс).

Див. приклад:

An example of NotifyArtcileSubmit mail


Коли це потрібно?

Нижче декільки ситуацій, коли розширення може стати в нагоді:

 • Ви розробили веб-сайт і ваші клієнти самостійно керують вмістом. Скільки їх не вчи, але вони будуть лажати, особливо на початках - то назву матеріалу дають безґлузду, то не в ту категорію засовують. Тому контролювати що, коли і як вони додають може бути корисно. Який би сайт не був гарний, але контент-менеджер прагне його зіпсувати.
 • Ви дозволяєте користувачам додавати статті з фронтальної частини і хочете знати (або повідомити ваших колег), коли на сайті з’явилась новина від користувача.
 • Ви хочете повідомляти всіх користувачів чи певні групи користувачів про всі оновлення на сайті (будьте обережні, бо масові розсилки можуть підвести під монастир).

Встановлення

Встановити, як звичайне розширення Joomla.

NotifyArticleSubmit  - це плагін, так що не забудьте його опублікувати.

Оновлення

Видалення попередньої версії не потрібно. Просто встановіть новішу версію згори.

Примітки по встановленню на Joomla 1.5 для сумісності з Joomfish

При встановленні розширення файл administrator/components/com_joomfish/contentelements/plugins.xml перезаписується, якщо існує. Даю 99.9%, що його не існує у вас, оскільки я не зустрічав плагінів, що би перекладались через JoomFish. Проте, якщо перед встановленням він існує, ви мусите власноруч зкомпонувати існуючий файл із аналогічним файлом із пакету встановлення NotifyArticleSubmir. При видаленні розширення файл видаляється, тому, якщо дійсно є потреба, мусите потурбувати про збереження цього файлу. Втім, даю 99.9%, що вам нема чого цим перейматись.

Видалення у Joomla 1.5

NotifyArticleSubmit встановлюється за допомогою спеціального компонента, чиєю задачає є виконати деякі дії при встановленні і видаленні розширення. Для коректного видалення розширення треба видалити не плагіна, а компонент NotifyArticleSubmit.

Correct uninstall for Joomla 1.5

Налаштування

За замовчуванням плагін повідомляє всіх суперадміністраторів про будь-які зміни  (додавання/оновлення/публікацію/депублікацію).

Налаштування поділені на три групи. Найменшою з них є General, яка містить 2-3 параметри, в залежності від версії Joomla.

General settings group

Наступні дві групи для звичайних користувачів(for regular users) і для адміністративних користувачів (for admin users). 

Setting groups

Ці групи в основному логічні. Єдина відмінність - у групи налаштувань для адміністраторів є набір налаштувань для поточного редактора статті та автора - чи інформувати і в який спосіб.

Author and modifier settings

Метою цих логічних груп є окремий набір налаштувань для тих, кого ви віднесете до простих користувачів, а кого для адміністративного персоналу.

Ну ось приклад. Ви хочете, щоби всі зареєстровані користувачі отримували сповіщення, коли якусь статтю опубліковано:

Setting to notify on Publish only in New and Updated articles

А суперадміни нехай отримують сповіщення при будь-яких діях:

Admins always recieve notifications

Секція Notify on actions performed by users потребує окремого пояснення:

Notify on actions performed by users

Вона може стати в нагоді, коли, наприклад, ви хочете бути поінформовані про всі зміни, внесені Менеджерам (ну не довіряєте ви їм), проте довіряєте іншим групам користувачів і сповіщень про їх дії не потребуєте.

Також ви можете прямо вказати адреси для отримання сповіщень, або навпаки - щоби їх ніколи не отримувати на ці адреси (навіть якщо це адреси суперадміністраторів). Проте я думаю, що це абсолютно не потрібна можливість, оскільки є можливість включати/виключати користувачів за ідентифікатором користувача.


Additional email settings

Всі інші налаштування ніби самозрозумілі, проте я цього об’єктивно не можу оцінити. Тому питайте в коментарях, коли щось не зрозуміло.

Поради

Наприклад, ви маєте 10 категорій і бажаєте встановити для всіх них різні правила сповіщення. Плагін сам по собі дозволяє мати дві різні групи налаштувань(див.вище).Проте ви можете встановити плагіни-клони на сторінці налаштувань плагіна (у старіших версіях їх треба було завантажувати звідси  http://gruz.org.ua/images/stories/files/notifyarticlesubmit/clones/) і мати стільки різних правил сповіщення, скільки треба - в кожному клоні свої. Логіка подібна до того, як джумла допомагає копіювати модулі, проте не дозволяє копіювати плагіни. Тому простий вихід саме в таких клонах.

Можливі проблеми

Розширення досить складне і одній людині дуже важко перевірити всі комбінації налаштувань. Тому можуть бути неув’язки, "логічні виделки". Якщо маєте проблеми з розумінням логіки, знайшли глюки - інформуйте, виправимо.

Обмеження Joomla 1.5

NotifyArticleSubmit не відправляються листи, коли (де)публікації відбувається зі списку статей (не при редагуванні статті). На жаль, Joomla 1.5 не має системних подій, що би спрацьовували в цьому випадку.

Joomla 1.5 і Joomfish

NotifyArticleSubmit надсилає електронні повідомлення під час редагування статей з фронтальної частини, проте не спрацьовує при перекладі через JoomFish у адміністративній частині. На жаль Joomfish запускає системних подій Joomla при редагуванні перекладів таким чином, тому NotifyArticleSubmit не може визначити, коли стаття була відредагована. Тому, якщо вам конче необхідно отримувати сповіщення при користуванні Joomfish, необхідно редагувати переклади статей лише з фронтальної частини. На жаль ...

NotifyArticleSubmit може мати різні налаштування для різних мов. Ви можете перекласти налаштуваннях плагіна, як ви можете перекласти будь-який модуль за допомогою Joomfish.

Наприклад, ви можете встановити, щоби Видавці не були поінформовані при внесенні змін в якусь неоснову мову. Таким чином ви можете налаштувати поведінку для кожної мови окремо.

Але! Joomfish не дозволяє перекладати плагіни по-хорошому. Щоби перекласти налаштування, перейдіть до розділу перекладів Joomfish:

Joomfish translation - translate NotifyArticleAdmin

І змінити налаштування, які виглядають як набір рядків:

Joomfish plugin translation

На жаль, нема способу представлення параметрів в кращому вигляді при перекладі через JoomFish.

Що розширення не робить

 • Наразі розширення опрацьовує лише публікацію і депублікацію статей, але не опрацьовує  архівування чи перенесення статті до смітника. Але чи воно потрібно?
 • Користувачі не можуть самостійно підписуватись/відписуватись на/від отримання новин

Як я можу допомогти?

\
  \
 • пожертвувати (б.л.! :-)
 • \
 • повідомити про глюки з максимальнои глибоки описом умов, коли вони траплаюять (в ідеалі надати akeebabackup-копію сайта, щоби можна було протестувати на локальній машині)
 • \
 • подати толкові ідеї
 • \
 • допомогти з перекладами
 • \
 • подати пропозиції до кращої організації налаштувань

Подяки

\
 • Першу версію плагіна розробили дядьки на пседва IWT і Vijay Wadnere. Основа плагіну взята звідки:  http://forum.joomla.org/

Feature Requests/TODO

 • Allow to select groups to show the notification switch in the articles to. I.e. SuperAdmins can temporary disable article notifications, but Publisher cannot.

 • Custom mailbody

 • Create correct mails for reporting non-articles creation (check $context variable)

 • Find a way to notify only on Save, but not on Apply (optionally). Maybe catch task with a system plugin...

 • Try to handle Publish/Unpublish events from article list in J15. Possibly need a system plugin which can determain (un)publish events and then fire NotifyArticleSubmit.

 • It would be cool if there was some sort of feature to allow members to subscribe (as an option for the user) to changes for content (via email). There was an extension for joomla 1.5 that could do this which was called JomWiki. Here is the file in case you want it:
  www.azrul.com/.../com_wiki.zip

  Perhaps pieces of it could be copied to make this feature for NotifyArticleSu bmit? This would make it so notifications would only go to those who want it. ;-)

Changelog

2.1.1

 • Added: Allow to temporary disable notification during editing an article.

 • Allow to chose wether to send notification to users, which have no permissions to view an article

2.0.13

 • Automatic updates for Joomla 2.5 added

 • Fixe a critical arror when handling non-public access categories

 • Other small fixes

2.0.10

 • Fixed several bugs
 • Added several languages
 • Added opportunity to disable the plugin for non com_content.articles. Before it was sending notification on creating categories, web-links, maybe something else.

2.0.3

 • Added clone feature
 • Now Itmeid is added to the article link
 • Fixed wrong permissions message instead of view link
 • No nnframwork plugin is needed anymore, reduced install package file
 • Fixed some smaller several bugs

2.0.2

 • Fixed some bugs with loading language files

2.0.1

 • Addes some languages translations, updated existing ones

2.0.0

 • too much to describe in comparison with 1.0.6.2

1.0.6.2

 • Small language fix

1.0.6.1

1.0.6

 • Fixed deprecated warning
 • Fixed russian translation bug
Мовні пакунки наразі не доступні. Чекайте незабаром.

Це розширення поставляється разом з усіма наявними на момент публікації останньої версії мовними пакунками. Переклади, додані чи змінені пізніше, можуть бути віднайдені тут як пакети для встановлення. Оновлення мовних пакунків доступне як і оновлення звичайних розширень Joomla.

Будь ласка, допоможіть з перекладами! Зареєструйтесь тут https://webtranslateit.com/en/projects/2680-NotifyArticleSubmit/project_locales і перекладайте. Пакунки для встановлення генеруються автоматично.

Остання опублікована версія містить мовні пакунки:

Наразі доступні мови (переклади можуть оновлюватись і пізніше)

Завантажити останню версію для J1.5 (не підтримується)

Завантажити останню версію

Коментарі   

Stuart C
0 # Stuart C 17.10.2013, 18:51
Hello, you need to send items by email to a group post, ie when in an article has a button to send the item not linked to a mail group and specified on the back end
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Stable 2.5.3

Maturity:
Stable
Випущено:
Четвер, 26 червня 2014, 22:58
Переглянуто:
682 раз(ів)
Project title: NotifyArticleSubmit
Project description: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
Version: 2.5.3

Additional info: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
...

Переглянути файли

Stable 2.5.2

Maturity:
Stable
Випущено:
Середа, 18 вересня 2013, 12:32
Переглянуто:
1342 раз(ів)
Project title: NotifyArticleSubmit
Project description: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
Version: 2.5.2

Additional info: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
...

Переглянути файли

Stable 2.5.1

Maturity:
Stable
Випущено:
Субота, 24 серпня 2013, 18:03
Переглянуто:
1042 раз(ів)
Project title: NotifyArticleSubmit
Project description: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
Version: 2.5.1

Additional info: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
Зміст

 • 2013-08-24 14:50:01
 • Fixed a bug with the NSwitch not showing and the whole plugin thus not working

Переглянути файли

Stable 2.5.0

Maturity:
Stable
Випущено:
Середа, 14 серпня 2013, 19:41
Переглянуто:
1202 раз(ів)
Project title: NotifyArticleSubmit
Project description: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
Version: 2.5.0

Additional info: Plugin sends emails to define groups of users or users if an article is added or updated at your web-site.
Зміст

 • 2013-08-14 21:42:43
 • Added J3 compatibility
 • Removed J1.5 compatibility
 • Converted "cloned" plugins to using GJFillds rule groups
 • Diff information
 • Custom mail body
 • Many smaller fixes here and there
 • 2013-08-07
 • Changelog started

Переглянути файли

Beta 2.1.2.2.beta

Maturity:
Beta
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
1353 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.1.1

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
1205 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.1.0

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
921 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.14

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
966 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.13

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
960 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.12

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
897 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.11

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
933 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.10

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
921 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.9

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
909 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.8

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
857 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.7

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
808 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.6

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
795 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.5

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
747 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.4

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
809 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.3

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
771 раз(ів)
...
...

Переглянути файли

Stable 2.0.2

Maturity:
Stable
Випущено:
П'ятниця, 05 квітня 2013, 12:53
Переглянуто:
815 раз(ів)
...
...

Переглянути файли


Релізів на сторінку:
FaLang translation system by Faboba
Orphus System

Коментарі

 • Opensuse 11.4 Linux: Неможна встановити Phing

  Shad Shad 02.12.2014 01:48
  Дякую - запрацювало :D

  Детальніше...

   
 • OpenSuse Linux: 2-стороння синхронізація тек у реальному часі(наживо), Unison

  sv sv 21.07.2014 08:19
  Как по мне проще sshfs.

  Детальніше...

   
 • Joomla 1.5 та 1.7, 2.5, 3.x. Як завантажувати модулі за допомогою Ajax

  http:// http:// 26.04.2014 04:00
  Hi everybody, here every person is sharing these know-how, so it's pleasant to read this blog, and I ...

  Детальніше...

   
 • Joomla 1.5 та 1.7, 2.5, 3.x. Як завантажувати модулі за допомогою Ajax

  gruz gruz 08.02.2014 12:37
  Руками пробуєте, чи через http://www.gruz.org.ua/uk/extensions/ajaxmoduleloader.html ?

  Детальніше...

   
 • Joomla 1.5 та 1.7, 2.5, 3.x. Як завантажувати модулі за допомогою Ajax

  Сергій Сергій 08.02.2014 06:43
  Не знаю, що я неправильно роблю, але модуль дублюється в ті ж самій позиції. Якщо оригінал поставити ...

  Детальніше...